Fikir Proje Ajans | Sosyal Medya ve Seo Arama Motoru Optimizasyonu Yönetimi
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje

Sosyal Medya ve Seo Arama Motoru Optimizasyonu Yönetimi

Sosyal Medya platformları gün geçtikçe çoğalmakta ve gelişmektedir. Facebook, Google+, Twitter, Ok.ru, VK vb. bir çok platform aktif şekilde kullanılmakta. Firmalar gerçekten sosyal medya ağını kullanımı tam anlamıyla başardığında, markalaşması dahada kolaylaşmakta ve satışlarıda arttırmaktadır. Sosyal medya kullanmayan firmalar ise, olduğu yerde saymaya devam etmektedir. Biz Fikir proje ajans olarak firmanızın sosyal medya yönetme ve güncelleme hizmeti vermekteyiz. Firmanızın gerekli kriterlerini tamamlayarak, dünyadaki tüm sosyal ağlarda sizi üst derecede yaygınlaştırıyor ve reklamınızı aktif kalıcı olmasını sağlıyoruz. Firmanız hakkında gelişmeleri an ve an, sosyal medya haberlerinde aktif, güncel kalması için, uzman ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz. Çünkü sosyal medya siteleri sizler için büyük kazanç kaynağıdır. Bu fırsatlardan yararlanmanız, firmanızın gelişimi ve kaliteleşmesi için çok önemlidir.

Sosyal Medya Sosyal Medya Yönetimi 1024x448 Sosyal Medya ve Seo Arama Motoru Optimizasyonu Yönetimi

Peki; Sosyal medya nedir?

Sosyal medya, web kullanıcılarının hizmetine sunulduğu günden bu yana, eş zamanlı ve çok yönlü bilgi paylaşımın yapıldığı
ve kişilerin bu paylaşımlar üzerine birbiriyle fikir alışverişi yaptığı, yorumladığı, diyaloglar kurduğu medya paylaşım
ağının bütünlüğdür.

Sosyal medya bir yandan firmalar için dijital pazarlama ağıdır. Fikir Proje ajans ise sosyal medya canavarıdır. Çünkü;
profesyonel ekibimizle, dijital pazarlama ağında büyük bir mağaza oluşturmanızı sağlıyoruz.

Sosyal medyanın yararlarını firmalar için saymakla bitiremeyiz, kısacası artık firmalar bu ağda yer almadığında zararlı
çıktığınında farkındadır.

Peki firmalar, sosyal medya ağında yer almasıyla herşeyin tas tamam olduğu kanaatine varabilir mi? Bizce varamaz.
Sitelerinin seo uyumlu olması da büyük etkendir.

Seo Nedir. Seo’nun Yararları ve ileri düzey seo, kurumsal seo, uyguladığımız seo teknikleri nelerdir.
Seo nedir, tasarımcıların kısaltma olarak kullandığı SEO’nun açılmı, Search Optimize Engine. Türkçe adıyla Arama Motoru Optimizasyonudur.

SEO kategorize edecek olursak;

Yapılan sitelerin seo uyumlu olması gerekmektedir. İlk önce seo uyumlu tasarım ve kodlamaya sahip değil ise siteniz. Arama motorlarında ön sıralarda hiç bir zaman yer almayacaktır. Piyasada black seo uygulayan freelance ve kurumsal firmalarda bulunmaktadır. Bu firmaların yaptığı seo çalışmaları ilk zamanlar firmanızı ön sıraya getirse dahi, ilerleyen zamanlarda yapılan çalışmalar filtrelere takılmakta sitelerinizi gerilemekte, bazen de arama motorlarından banlanmaktadır. Peki biz Fikir Proje Ajans olarak, nasıl bir çalışma gerçekleştiriyoruz…

Seo nedir Seo Arama Motoru Optimizasyonu 1024x448 Sosyal Medya ve Seo Arama Motoru Optimizasyonu Yönetimi

İlk önce web sitenizi, seo uyumlu olma çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra sitenizin firmanızın sosyal medya ağlarında kayıtlarını gerçekleştirerek, seo tabanını sağlamlaştırıyoruz. Dünya çapında paravan bloglar ve diğer imleme sitelerine kayıtlarınızı yapıyoruz. Seo tabanlı web sitenizin ilk katını dikiyoruz. Diğer zamamlı çalışmalarımız ile firmanızın seo güvenliğini oluşturduktan sonra, binanın tamamını yapmış oluyoruz.
İleri derecek Seo teknikleri eğitimimizle sizleride eğitmek için gayret gösteriyoruz. Sağladığımız seo danışmanlığı hizmetimiz ile, sizleride üst düzey bir seo uzmanı yapıyoruz. Kurumsal seo yani arama motoru optimizasyonu firmanız için büyük bir avantajdır. Google vb. firmalara para vermekten bıkmadınız mı. Daha cuzi miktarlar üst sıralarda yer almak istemez misiniz. Seo hocasıyız. Seo için servet ödemeyin. İlk sayfa garantili paketlerimiz ile üst sıralara yerleşin ve
sabit kalın. Bir SEO’ya ihtiyacınız var mı? Türkiye’nin lider seo firmasıyız. Google seo ve diğer arama motorları optimize işlemlerini profesyonel ekibimizle kısa sürede gerçekleştiriyor, sizi üst sıralara taşıyoruz. Seo Danışmanınız olabiliriz ve seo fiyatları öyle bildiğiniz gibi sürekli artan fiyat güncellemesi yoktur.
Hemen bizimle irtibata geçin, hemen yükselmeye başlayın.

7/24 teknik destek hizmetimizle sizlere anında destek sağlayan tek firmayız.

Bize yazın, biz sizi arayalım...

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız

Konu

Talebiniz

Fikir Proje olarak sizlere elimizden geldiğince, yararlı bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu paylaşımlarımızı, sosyal ağ ve diğer ağlarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir Yorum Yazar Mısın?