Fikir Proje Ajans | Ajanda – Dosya – Klasör – Dergi
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje
  • FikirProje

Ajanda – Dosya – Klasör – Dergi

Ajanda, unutulmaması gereken önemli notların yazıldığı ve rahatlıkla da bireyin yanında (çantasında) taşıyabileceği deftere verilen addır. Özellikle 2000’li yılların başında sıkça kullanılan ajandalar, bu devirde yerini daha çok telefon ve tabletlere bıraksa da; asla ajandanın tarihten silinemeyeceği de bir gerçektir.

Ajandayı geniş bir şekilde anlatmak gerekirse; kişisel bir organizatör, günlük planlayıcı, kişisel Analog asistan, kişisel planlayıcısı, taşınabilir olması (küçük ve rahat kullanımı) için tasarlanmış küçük bir kitap ya da bağlayıcıya ‘’ajanda’’ diyebiliriz. Genellikle bir günlük, takvim, adres defteri, boş kağıt ve diğer bölümleri içerir kii bu şekilde yazdığımızda bile ne denli geniş bir kitleye hitap edebildiğini görebilmekteyiz. Her ne kadar kullanımı azalsa da, bizim gibi birçok kişinin halen en önemli parçalarından biridir ve öyle de devam edecektir.

Teklif Al

Fikir Proje olarak sizlere elimizden geldiğince, yararlı bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu paylaşımlarımızı, sosyal ağ ve diğer ağlarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.