Fikir Proje Ajans | Google AdWords Nedir
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje

Google AdWords Nedir

Google AdWordsHakkında Detaylı Bilgi İçin Videolarımızı İzleyebilirsiniz

Google’da Olma ve Google’da Olmanın Yararları

İşletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin Google’da yer almasını nasıl sağlayacağınızı ve potansiyel müşterilerle nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenin. Google’da Ara özelliğini kullanmanın, müşterilerin sizi bulmasında nasıl yararlı olabileceğini keşfedin.

AdWords Nedir?

Google’ın etkili İnternet reklamcılığı aracının yeni müşterilere ulaşmanıza ve satışları artırmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. AdWords’le tanışın ve reklam maliyetlerinizi nasıl kontrol edebileceğinizi keşfedin.

İnternet Reklamcılığı Bütçenizi Oluşturma

Reklamcılık bütçenizi, sürprizlere fırsat vermeden, bütçenizi satış getirecek şekilde nasıl belirleyeceğinizi ve yöneteceğinizi öğrenin. Sizin için doğru bütçeyi ve satışlarınızı artırırken maliyetlerinizi kontrol altında tutabilmek için tıklama başına ne kadar ödeme yapacağınızı belirleyin.

Kampanya Oluşturma

Bir Adwords kampanyası oluşturmayı ve adım adım kampanya ayarlarını yapmayı öğrenin.

Yer hedefleme nasıl ayarlanır?

Yer hedeflemeyi ayarlamaya ilişkin adım adım talimatlar için videoyu izleyin.

Reklam Grubu Oluşturma

Adım adım Reklam Grubu oluşturmayı, daha sonra oluşturduğunuz Reklam Grubu’nu Reklam Metni ve Anahtar kelimeler ile zenginleştirmeyi öğrenin.

Metin Reklam Oluşturma

Bu videoda insanların ilgisini çeken merak uyandırıcı reklamlar oluşturmayı ile öğreneceksiniz.

Doğru Anahtar Kelimeler Nasıl Seçilir?

Reklamlarınızı binlerce potansiyel müşteriyle buluşturan anahtar kelimeleri nasıl seçeceğinizi öğrenin. Anahtar kelime listeleri oluşturmayla ilgili ipuçları alın. Negatif anahtar kelimelerin doğru kitleye ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini ve Anahtar Kelime Aracı’yla nasıl yeni anahtar kelimeler keşfedeceğinizi öğrenin.

Açılış Sayfanız Sizi Hedefe Ulaştırıyor mu?

Ziyaretçileri web sitenizin doğru sayfasına yönlendirerek tıklamalardan müşterilere nasıl ulaşacağınızı öğrenin. Açılış sayfasının ne olduğunu, reklamınız için doğru açılış sayfasını nasıl seçeceğinizi öğrenin ve size müşteri kazandıran açılış sayfaları oluşturmakla ilgili ipuçları alın.

Negatif Anahtar Kelime Ekleme

Negatif anahtar kelimeler işinizle en çok ilgilenen müşterilerin size ulaşmasına yardımcı olur ve maliyetlerinizi azaltır. Bu videoda negatif anahtar kelimelerin nasıl eklendiğini öğreneceğiz.

Reklam Sıralamasını Yükseltme

Bu videoda, reklam konumunuzu iyileştirerek yatırım getirinizi en iyi hale getirirken istediğiniz sonuçlara nasıl ulaşabileceğinizi göreceğiz.

AdWords Dönüşüm İzleme – Google AdWords Seminerleri

Dönüşüm İzleme, bir müşterinin, reklamlarınızı tıkladıktan sonra ürününüzü satın alıp almadığını, bülteninize kaydolup kaydolmadığını veya daha fazla bilgi almak için form doldurup doldurmadığını görmenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Google AdWords – Cihaza Dayalı Teklif Ayarlama

Mobil cihazlarda yapılan aramalar için daha yüksek veya daha düşük teklifler vermek üzere mobil teklif ayarlamalarını kullanabilirsiniz. Bir kampanyanın tamamı için veya tek tek reklam gruplarına yönelik mobil teklif ayarlaması belirleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazar Mısın?