Fikir Proje Ajans | Canon PowerShot S200 İnceleme
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran

Canon PowerShot S200 İnceleme

Canon PowerShot S200

Dilediğiniz her yere götürebileceğiniz PowerShot ile yaratıcılığınızı paylaşın

HS System ve parlak f/2 lens sayesinde her türlü ışıkta mükemmel performans sağlar. Cepte taşınabilen PowerShot S200, yaratıcı çekimler yapmayı ve hareket halindeyken çektiği görüntüleri paylaşmayı seven fotoğrafçılara sanatsal bir kontrol sunuyor.

Faydalar

Parlak f/2 lens ve DIGIC 5 işlemciyle birlikte çalışan HS System sayesinde düşük ışıkta nefes kesen sonuçlar
24mm ultra geniş açılı, 5x zoom lens ve 9x ZoomPlus ile çok çeşitli nesneleri çekin
10,1 Megapiksel yüksek hassasiyetli sensörlerle ayrıntılı görüntüler yakalayın
Intelligent IS sayesinde tam zoom yaptığınızda bile elde ettiğiniz görüntüler net olurken, filmleri de sarsıntısız bir şekilde çekersiniz
Özelleştirilebilir Lens Kontrol Halkası ve manuel modlarla kontrol artık elinizde
Wi-Fi sayesinde akıllı telefonlara kolaylıkla bağlanabilir, görüntülerinizi kolaylıkla paylaşıp yedekleyebilirsiniz
7,5 cm’lik (3,0 inç) geniş PureColor II G LCD ile kolay görüntüleme
Smart Auto ile her durumda kusursuz görüntüler elde edin ve kaliteli HD filmler kaydedin
Live View Kontrolü ve Yaratıcı Filtrelerle fotoğraflarınızda anlatmak istediğinizi anlatın
Detaylı Özellikler

Her türlü koşulda kaliteden ödün vermeden üretilen kusursuz görüntüler

PowerShot S200’de, her türlü ışıkta kusursuz görüntüler üretmek için Canon’un HS System özelliği bulunur. Bu özellik, yüksek hassasiyetli bir sensörün ve güçlü DIGIC 5 işlemcinin eşsiz bir kombinasyonudur. Parlak f/2 lens ve maksimum ISO 6400 hassasiyeti sayesinde ışık seviyesi düştüğünde bile çekim yapmaya devam edebilir, flaş ya da tripod kullanmadan bulunduğunuz ambiyansı yakalayabilirsiniz.

Çok yönlü lens

24mm 5x zoom olağanüstü bir yaratıcı esneklik sağlar. Manzaraları çekerken arka plandaki heybetli gökyüzünü hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan yakalayın ya da nesnelere zoom yapın ve harekete yaklaşın. ZoomPlus, zoom gücünüzü artırarak sizi daha da yakınlaştırır, bu esnada keskinlik ve netlikten ödün vermez.

Manuel kontrol artık çok kolay

Çok çeşitli manuel ve yarı otomatik özelliklerle görüntülerinizin kontrolünü elinize alın. Diyafram, enstantane hızı ve odaklama gibi görüntü parametrelerini kolayca ayarlamak için PowerShot S200’ün Lens Kontrol Halkasını özelleştirin.

Intelligent IS

Fotoğraf makinesi sallanmasını engelleyin; net ve ayrıntılı görüntüler çekin ve filmler kaydedin. Canon’un optik Görüntü Sabitleyicisi Intelligent IS istenmeyen fotoğraf makinesi hareketlerini dengeler ve çekim koşullarına göre yedi moddan birini otomatik olarak seçer.

Wi-Fi ve Görüntü Senkronizasyonu

Wi-Fi ile akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlanın ve çektiğiniz görüntüleri aktarın ya da CANON iMAGE GATEWAY ile doğrudan Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağlara gönderin. Uyumlu PIXMA ya da SELPHY fotoğraf yazıcılarına kablosuz olarak bağlanın ve fotoğraflarınızı bastırın. Görüntü senkronizasyonu sayesinde bilgisayara ve Flickr™ gibi çevrimiçi bulut depolama sitelerine pratik bir şekilde yedekleme yapabilirsiniz*

7,5 cm (3,0 inç) PureColor II G LCD

Mükemmel görünürlüğe sahip, yüksek kaliteli, geniş ve dayanıklı LCD ekran sayesinde menüde zahmetsizce gezinebilir, kolayca çekim yapabilir ve çektiklerinizi paylaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Smart Auto

PowerShot S200’ü Smart Auto moduna getirmeniz yeterlidir. Fotoğraf makinesi ihtiyacınız olan sahneyi akıllı bir şekilde seçer ve 36 sahneden (film çekimi için 21 sahne) en uygun olanını kullanarak size optimum sonuçlar verir.

HD Filmler

Optik zoom ve stereo sesle 720p çözünürlüklü yüksek kaliteli HD filmler kaydedin. Özel Film Düğmesi, video çekimine hızlı ve sezgisel erişim sunar. HDMI-CEC bağlantısı, çekimleri evinizdeki televizyonunuzdan izlemenize ve kontrol etmenize olanak sağlar.

Yaratıcı Filtreler

PowerShot S200’ün Yaratıcı Filtreleriyle fotoğraflara kendinizi katın. Balık Gözü, Minyatür ve Oyuncak Kameradan Siyah Beyaz ve Renk Değiştirme filtreleri gibi daha geleneksel efektlere kadar tüm fotoğraf efektlerinden seçim yapın.

*Wi-Fi desteği cihaz ve bölgeye göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi almak için www.canon-europe.com/wirelesscompacts adresini ziyaret edin

İnternet üzerinden doğrudan paylaşım, Görüntü Senkronizasyonu ve Sunucu üzerinden gönderme özellikleri CANON iMAGE GATEWAY hesabı gerektirir. CANON iMAGE GATEWAY bazı ülke veya bölgelerde desteklenmeyebilir.

Fikir Proje olarak sizlere elimizden geldiğince, yararlı bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu paylaşımlarımızı, sosyal ağ ve diğer ağlarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir Yorum Yazar Mısın?