Fikir Proje Ajans | Canon PowerShot G3X İncele
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran

Canon PowerShot G3X İncele

25x zum özelliğiyle fotoğraflar ve videoların güç merkezi

1,0 tip sensörün üst düzey görüntüleme performansıyla 25x zum lensin çok yönlülüğünü bir araya getiren PowerShot G3 X mükemmel kalitede fotoğraf ve film çeker. Kapsamlı uzman özellikler ve kontroller, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

25x süper zum lensle birlikte büyük sensör performansı

Kolayca çekin, bağlanın ve paylaşın

Hevesli film yapımcıları için gelişmiş film özellikleriVideo Oynatma

25x süper zum lensle birlikte büyük sensör performansı

1,0 tipi sensörle birlikte keskin, 24 mm ve ultra geniş açılı zum lens uzak veya yakın demeden tüm nesneleri olağanüstü ayrıntılarıyla yakalamanızı sağlar. Fotoğraf ya da film çekerken PowerShot G3 X, sahneleri güzel bir arka plan bulanıklığıyla yakalamanızı ve düşük ışıkta bile net görüntü elde etmenizi sağlar.

Düşük Işıkta Harika

1,0 tipi 20,2 Megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci sayesinde tüm şartlarda, düşük ışıkta bile, canlı ve net görüntü yakalamanın keyfini çıkarın.

Üstün Canon optik donanımı

25x optik zum ve 9 yapraklı diyafram ile PowerShot G3 X geniş manzaralar, güzel bir arka plan bulanıklığına sahip portreler ve uzak mesafeleri en ince ayrıntısına kadar yakalamak için idealdir.

Yakınlaştırmak için kaydırın

Her zaman net sonuçlar

Akıllı optik Görüntü Sabitleyici sayesinde fotoğraf makinesini titrettiğinizde artık endişelenmenize gerek yok. Bu fotoğraf makinesi çekim koşullarına otomatik olarak uyum sağlar ve tam zum durumunda veya düşük ışık koşullarında elde çekim yaparken bile net, ayrıntılı fotoğraflar ve videolar ortaya çıkarır. Buna ek olarak 5 eksenli film sabitleme sayesinde filmleriniz etkileyici bir şekilde sabit olacak.

Kolayca çekin, bağlanın ve paylaşın

Zahmetsiz paylaşım

Görüntülerinizi ve hikayelerinizi paylaşmak çok basit. Wi-Fi ve Dynamic NFC’yi kullanarak görüntüleri ve filmleri akıllı telefonunuza veya tabletinize hızla aktarabilirsiniz.

Uzaktan çekim

Fotoğraf makinenizi akıllı telefon veya tabletinizle uzaktan tamamen elle kontrol ederek grup çekimlerinde veya vahşi yaşam fotoğraflarında fotoğrafa siz de kolayca dahil olabilirsiniz.

Basit görüntü yedekleme

Değerli yeni görüntülerinizi Görüntü Senkronizasyonu’nu kullanarak herhangi bir yerden kablosuz yedekleyebilir, bilgisayarınıza ve akıllı telefonunuza senkronize edebilirsiniz.

Zahmetsiz paylaşım

Uzaktan çekim

Basit görüntü yedekleme

Hevesli film yapımcıları için gelişmiş film özellikleri

İstediğiniz kare hızını seçerek nefes kesici Full HD filmler oluşturun ve tam manuel kontrol, MF Artırma ve HDMI canlı çıkışı gibi uzman özelliklerden yararlanın. Mikrofon ve kulaklık jaklarıyla oluşturulan çok yönlü ses kaydetme özelliği, yüksek ses kalitesine sahip filmler oluşturmanıza yardımcı olurken Gelişmiş 5 eksenli Dinamik Görüntü Sabitleyici, çekiminiz için steadicam tarzı sabitlik sağlar.

Gerçekçi filmler

Tam manuel kontrollerle ve çeşitli kare hızlarında (24p, 25p, 30p, 50p, 60p) akıcı, gerçekçi, Full HD filmler çekin

Net filmler

Gelişmiş 5 eksenli Dinamik Görüntü Sabitleyici, çekiminiz için steadicam tarzı sabitlik sağlar.

Basit görüntü yedekleme

Çok yönlü ses kaydetme seçenekleri, yüksek kaliteli stereo sesin kaydedilmesi ve dinlenmesi için harici bir mikrofon ve kulaklık kullanılmasını sağlar.

Profesyonel özellikler

MF Artırma ile mükemmel odağa ulaşın ve popüler film formatlarında çekim yapmak için En Boy İşaretçileri’ni kullanın. HDMI canlı çıkış ile çekim yaparken yaratıcılığınızı gözlemleyin.


Gerçekçi filmler

Net filmler

Yüksek kaliteli ses

Profesyonel özellikler

Uzman seviyede kontroller, yaratıcılığınızı ifade etmenize yardımcı olur

Büyük, yüksek çözünürlüklü (1.620k nokta), eğilebilir LCD dokunmatik ekran, farklı kadran çeşitleri ve özelleştirme seçenekleri kontrolün sizde olmasını sağlar, böylece yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Filmlerde hassas ve net içeri odak için Dokunmatik AF’yi kullanın ve kusursuz hareket Lens Kontrol Halkası ile önemli ayarlara anında erişin. RAW dosya desteği, dahili ND filtre ve AMPÜL pozlama modu, yaratıcı seçeneklerinizi genişletir.

Eğilebilir dokunmatik ekran

Büyük, yüksek çözünürlüklü (1.620k nokta), Canon EOS tipi arabirime sahip eğilebilir dokunmatik ekranı kullanarak tüm kontrolü elinize alın. Dokunmatik otomatik odak, filmlerde hassas ve net odak sağlar.

Kolay özelleştirme

İnce odak ayarları da dahil olmak üzere kolay kontrol sağlayan özelleştirilebilir kusursuz hareket lens halkası gibi birçok farklı özelleştirmenin keyfini çıkarın.

Tam manuel kontrol

RAW dosya desteği, dahili ND filtre ve manuel pozlama kontrolü için AMPÜL pozlama modu ile yaratıcı seçeneklerinizi genişletin.

Eğilebilir dokunmatik ekran

Kolay özelleştirme

Tam manuel kontrol
Tüm koşullarda bir profesyonel gibi çekim yapın

Hızlı otomatik odaklama ve 5,9 fps sürekli çekim, daha fazla hareket yakalamanızı sağlar. DSLR seviyesinde kullanım için yüksek çözünürlüklü elektronik vizör takabilirsiniz. Canon Speedlite flaşlar ve lens filtreleriyle yaratıcılığınızı bir adım ileri taşıyın ve ışığı kontrol edin.

Tüm hareketi yakalayın

5,9 fps sürekli çekim özelliğiyle mükemmel aksiyon çekimlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte fotoğraf makinesi, hafıza kartı dolana kadar 5,9 fps’de çekim yapmaya devam edeceği için tek bir anı bile kaçırmayacaksınız.

Her havada çekim yapmaya devam edin

Hızlı AF ve 5,9 fps sürekli çekim ile hızlı hareketleri kolayca yakalayarak toz ve su geçirmez gövde sayesinde yağmur, çamur, kar demeden tüm şartlarda çekim yapmaya devam edin.

Yaratıcılığınızı genişletin

Yüksek çözünürlüklü elektronik vizör ve EOS Speedlite flaşlar gibi opsiyonel aksesuar çeşitleriyle yaratıcılığınızı bir adım ileri taşıyın.

 

GDE Hata: İstenen profil ayarları yüklenemedi

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Fikir Proje olarak sizlere elimizden geldiğince, yararlı bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu paylaşımlarımızı, sosyal ağ ve diğer ağlarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir Yorum Yazar Mısın?