Fikir Proje Ajans | Web Tasarım Uzmanı, Web Tasarım Nedir?
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje

Web Tasarım Uzmanı, Web Tasarım Nedir?

Gün geçtikçe internet dünyasında gelişmeler durmaksızın olmakta ve bu gelişmelerde, yapılan web sitelerini de etkilemektedir. Güncel, dinamik web tasarımı olmayan web siteleri, google, yahoo, yandex, bing vb. arama motorlarında gerilemektedir.Site için Web tasarımın önemli olduğunu, arama motoru Google’ın yaptığı son güncellemede daha bir ön plana çıktı. Çünkü yapılan sitelerin tasarımı, seo uyumu olmadığından dolayı, Arama motorlarında arka sıralara geriledi.

 

Peki, Web tasarım nedir.

Web tasarım, bir internet sitesinin planlanma ve kurulma sırada geçen süre zarfıdır. Web tasarım işleminde web site üzerindeki kod yapısı, grafik çalışmalar webmaster ve tasarlayan olarak bilinen web uzmanları tarafından özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Çünkü yapılan tasarım, Ulusal ve uluslararası sanal ağ ortamında dikkat çekici ve firmanın profesyelliğini göstermelidir.

Firmalar için, yani bizim için web tasarım ikiye ayrılmaktadır.

1. Kurumsal Web Tasarım
2. Portal Web Tasarım
Bunları açıklamak gerekirse;
Kurumsal tasarımlar bir firmanın vizyonunu, misyonunu ve kalitesini ön plana çıkarmak için yapılır. Kurumsal web siteleri güncel tutulmadığından dolayı, güncel görünüme sahip olmalıdır. Bu sayede firmanın binlerce dolar reklam vermesini engelleyerek, uygun yapılan seo çalışmalarıyla ilk sıralara getirilmesini sağlıyoruz.

Portal Web Tasarımlarının, dinamik, kullanışlı ve hızlı olması gerekiyor. Bunun için hazırladığımız, dernek siteleri ve haber sitelerini incelemelisiniz ve bizden gerekli bilgi, detay, anlatım almak istiyorsanız iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Örneğin haber siteleri göz yorucu bir tasarıma sahip olmamalıdır. Bir kullanıcı siteye girdiğinde okumak istediği haberleri veya diğer yayınları rahatça ulaşabilmeli ve okuyabilmelidir. Yoksa, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sizi tercih etmekten vazgeçer ve arama motorlarında çok arka planlarda listelenilirsiniz.
Biz Fikir Proje Ajans olarak, sizlerin dünyaya açılan kapınız olabiliriz. Çünkü başarıya her zaman elde etmenin verdiği güven içersindeyiz. Çünkü, başarınız, başarımızdır. Bursa ve tüm dünyaya aktif hizmet sunan, tam hizmet ajansıyız.

Hazırladığımız web siteleri ile firmaları, bir dünya markası görüntüsü kazandırıyoruz. Dünya çapındaki sosyal ağlarda markalaşma çalışmalarımız ile firmaların isimlerini tescil ediyor ve kullanıma sunuyoruz. Dünyadaki haritalarda, bulunduğunuz konumları kaydediyor, sizi daha kolay ulaşım ve konumuzu daha kolay bulunabilir hale getiriyoruz.

Yaptığımız işlerin her zaman arkasında duruyor, anlaşma süresi boyunca sitelerinizi güncel tutuyoruz.

Web tasarımlarımız %100 seo uyumludur. Tasarım ve web yazılımı kodlamanızı, lisans altına alıyor ve bu sayede yasal yollardan tüm haklarını noter aracılığıyla koruyoruz. Hiç bir şekilde kopyalanması ve izinsiz içeriğinizin alınması mümkün olmuyor.

Eğer bir web siteniz veya web tasarımınız yoksa, yaptırmadan önce bir kez daha düşünün. Ucuz iş altında yaptıracağınız site, sizi her konuda geriye götürebilir. Bu yüzden ödediğiniz ücreti de, çöpe atmış olursunuz.

 

%100 yerli, Bursa web tasarım firması olarak bize danışın!

Fikir Proje olarak sizlere elimizden geldiğince, yararlı bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu paylaşımlarımızı, sosyal ağ ve diğer ağlarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Bir Yorum Yazar Mısın?