Fikir Proje Ajans | MOBİL UYGULAMA MERKEZİ
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran

  MOBİL UYGULAMA MERKEZİ

  mobil uygulama yapma sitesi 1 212x300 f5 MOBİL UYGULAMA MERKEZİMobil Uygulma Merkezi-MobilM, kod bilgisi gerektirmeden siteyi ziyaret eden, mobil uygulama yapmak isteyen kullanıcı ve geliştiriciler için web tabanlı bir yazılımdır. Mobil uygulama kullanıcıları veya geliştiriciler belirli modulleri ve gorselleri kullanarak sadece 3-5 adımda kendilerine özel veya işletmeleri için mobil uygulama hazırlayabilirler.

  3 Adımda Mobil Uygulama

  .TEMANI SEÇ

  Mobil uygulama oluşturmak için onlarca tema içerisinde bir tema seçebilir veya kendi temanızı oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz veya özel oluşturduğunuz temanın görsellerini ve renklerini dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

  .ÖZELLİK EKLE

  Mobil uygulama yapma için gerekli özellikleri eklemek, karar verdiğiniz özelliği aktif etmektir. Onlarca özellik içinde dilediğinizi geliştirdiğiniz mobil uygulamanız içinde kullanabilirsiniz.

  .YAYINLA

  Tema seçimi ve özelliştime aşamalarını tamamladıktan sonra yapmanız gereken mobil uygulama geliştirme platformu ile uygulamanızı mobil uygulama mağazalarında(Google Play ve AppStore) yayınlamaktır.

   

  İŞTE KOD BİLMEDEN YAPABİLECEKLERİNİZ

   

  NEDEN MOBİLM?

  İşletmeniz veya özel bir mobil uygulama yapmaya karar verdiğinizde, aynı anda Android ve iOS mobil uygulama geliştirmenize yardımcı olan Mobil Uygulama Merkezi MobilM, mobil uygulama geliştirme sitesi firmasını tercih etmenizin bir çok nedeni vardır;

  Hızlı ve Güvenli Platform    Ücretsiz Tasarım ve Yayınlama Fırsatı    Uygun, Düşük ve Esnek Ödeme Koşulları

  mobil uygulama yapma yayinlama sitesi 279x300 MOBİL UYGULAMA MERKEZİ

  DOĞAL UYGULAMA

  Mobil Uygulama Merkezi-MobilM mobil uygulama yapma sitesi tarafından geliştirilen tüm uygulamalar native yani doğal uygulamalardır. Native Uygulama Geliştirme diğer tüm uygulamalardan en büyük avantajı Cihazın yeteneklerine ve bilgilerine erişebilmesidir.

  • Stabil, hızlı ve akıcıdır
  • En güvenli uygulama geliştirme sistemi
  • Cihazın tüm özelliklerine ulaşır
  • Öğrenmesi daha kolaydır
  • Kısa sürede tüm platformlara geliştirme imkanı
  • Anlık güncelleme imkanı
  • Düşük bakım ve güncelleme maliyeti

  Untitled 1 MOBİL UYGULAMA MERKEZİ

  MOBİL UYGULAMANI YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA!


   

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Mobil Uygulma Merkezi-MobilM, kod bilgisi gerektirmeden siteyi ziyaret eden, mobil uygulama yapmak isteyen kullanıcı ve geliştiriciler için web tabanlı bir yazılımdır. Mobil uygulama kullanıcıları veya geliştiriciler belirli modulleri ve gorselleri kullanarak sadece 3-5 adımda kendilerine özel veya işletmeleri için mobil uygulama hazırlayabilirler.
  Evet. Bedava mobil uygulama yapabilirsiniz. Mobil Uygulama Merkezi mobil uygulama geliştirme sistemi üzerinden kayıt olmak ve mobil uygulama yapmak tamamen ücretsizdir. 14 gün ücretsiz deneme süremiz mevcuttur.
  İlk Mobil uygulamanızı yapmak için mobil uygulama geliştirme sistemine kayıt olmalı ve “yeni uygulama oluştur” butonuna tıklamanız yeterlidir. Mobil uygulama tema, şablon, renk ve özellik için gerekli bilgileri Destek Merkezi makalelerine göz atarak kolayca edinebilirsiniz.
  Mobil Uygulama Merkezi uygulama oluşturma sitesi platformu ile yaptığınız uygulamalar hem iOS(iPhone,iPad) hemde Android cihazlarda, en son cihazları ve sürümleri desteklemektedir.
  Yaptığınız mobil uygulamayı, Mobilm Test Aracı ile deneme süreci boyunca test edebilirsiniz. MobilM test aracımız hem iOS hemde Android marketlerde mevcuttur. Test aracımıza, mobil uygulama yapma ve yayınlama platformunda kullandığınız kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmanız gerekmektedir.
  Hayır. Mobil Uygulama Merkezi-MobilM çoklu mobil uygulama geliştirme sitesi ile mobil uygulama yapmak ve yayınlamak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.
  Platform aracılığıyla geliştirdiğiniz mobil uygulamalar Google Play en fazla 1 gün AppStore da en fazla 1 hafta içerisinde yayınlanır.
  Mobil uygulamanız, uygulama marketlerinde(Google Play ve AppStore) yayınlandıktan sonra içeriği dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Yaptıgınız değişiklikler anlık olarak kullanıcılarınıza yansımaktadır.
  Apple Geliştirici hesabını https://developer.apple.com/programs/ios hesabından aktif edebilirsiniz. Bunun için senelik 99 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekmektedir.
  Google Play Geliştirici hesabını https://play.google.com/apps/publish/signup tıklayarak alabilirsiniz. Google Play Geliştirici hesabı için bir defaya mahsuz 25 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir.
  Hayır. Mobil Uygulama Merkezi-MobilM çoklu mobil uygulama geliştirme sitesi ile mobil uygulama yapmak ve yayınlamak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.