Fikir Proje Ajans | Bursa Seo Danışmanlığı – Bursa Seo Firmaları
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje

Bursa Seo Danışmanlığı – Bursa Seo Firmaları

Bursa seo danışmanlığı ve Bursa seo firmaları arasında yer alan firmamız, 2010’dan bu yana yüzlerce firmayı Google’de birinci sırada olmak, Google ilk sayfada yer almak ve arama motorlarında öne çıkmak adına çalışmalar yapmıştır ve bünyesindeki hizmetleri arasında, firmalara seo hizmetleri çalışmalarını sürdürmektedir.

Sosyal medya yönetimi ve internet seo uzmanı ekibimizle, profesyonel hizmet vermek amacıyla her gün kendimizi, arama motorları güncellemelerini, algoritmalarını ve seo kriterlerini takip ediyor ve güncel tutuyoruz.

İnternet artık dünya pazarı ve firmalar arama motorlarında üst sıralarda yer aldıkça, gelir artışı, markalaşması ve sektörde kalıcı olabilmesi için büyük önem arz etmekte.Baz alacak olursak. Google’de birinci sayfada çıkmak, firmalar için çok önemlidir. Sektörümüzde bir çok seo firması bulunmakta ve çalışmaları yaparken, sizlere en uygun seo bizde veya ucuz seo hizmeti altında aramakta ve uygun sandığınız fiyat üzerinden, sözde çalışma yaptığını göstermeden yüzlerce TL yada binlerce TL’niz çöp olmakta. Üstelik yapılan seo çalışmaları, sizi daha da gerilere gitmenizi sağlayabilir, belki Google vb. arama motorlarından banlanmanıza sebep açabilir.

İnternet reklamcılığı ciddi bir iştir ve bu hizmeti almak istiyorsanız, kurumsal seo firmalarıyla çalışmanızdır. Seo hizmetleri ne kadar açık ve daha yararlı ise, firmanız adına o paketi seçmenizdir. Biz Fikir Proje Ajans olarak, uzun süreli seo çalışmaları yapmaktayız. Kısa süreli çalışmalar sizi belirli bir yere getirir. Seo paket fiyatları ve seo çalışması fiyatları her firmanın kendine göre belirlediği ücretler üzerinden yapılmaktadır.

Sizin için arama motorlarında ilk sırada çıkmak kolay olmasa da, biz bunu kolaylaştırıyoruz.İlk önce firmanıza ait sitenizin, seo analizi yapıyor, daha sonra sektörünüzdeki firmalarla rekabet analizi oluşturuyoruz. Seo danışmanlığı ekibimizin hazırladığı rapor doğrultusunda, sizlere kısa sürede, uzun yol aldırabilmek adına çalışmalarımıza başlıyoruz. Bu süreç, 1 hafta ile 4 hafta sürebiliyor. Kelime bazlı reklam işletmeler için önemlidir fakat ana kelimeler de örneğin; “yemek tarifleri”, “Haber” vb. genel kelimelerde bu çalışmalarımız süresi daha geniş zamana yayılmaktadır.

Sizlere sağladığımız; Backlink hizmetleri, seo hizmetleri ve cebinize uygun seo paketleri ile yapılan kelime bazlı seo çalışmalarımız sayesinde, arama motorlarında kelime bazlı yükselme için, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Seo hizmetlerimizden yararlanmak ve paketler hakkında bilgi almak istiyorsanız, hizmetlerimiz menüsünden seo paketlerini inceleyebilir yada aşağıdaki formu kullanarak bize yazabilirsiniz. Yararlanmak hizmeti bize yazın, biz sizi arayalım ve detaylı bilgilendirelim.

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Aramamızı istediğiniz hizmeti seçiniz.

Geniş bilgi verebilir misiniz?