Fikir Proje Ajans | Arama Motoru Optimizasyonu
FikirProje
FikirProje
FPAjans
Tam Ekran
  • FikirProje

Arama Motoru Optimizasyonu

Herkes google, yahoo, bing, yandex vb. arama motorlarında yükselmek ve ilk sıralarda yer almak istemektedir.Her firmanın öncelikle hedefi; Kelime bazlı ilk sayfada yer almak ve birinci sırada olmak. Buda, arama motorları optimizasyonu yaptırmaktan geçiyor.

Arama Motoru Optimizasyonu, nedir?

 

Arama motoru optimizasyonu ( Search engine optimization)  sitelerin içerik ve tanımlarıyla ilgili Google, Yahoo, Bing, Yandex vb. arama motorlarında yapılan aranan kelime bazları sonucunda, sitelerin ziyaretçi artışını, verdiği hizmetin kalitesini, satışlarının artmasını ve kurumsallaşmasını sağlaması için, ilk sayfalarda ve üst sıralarda kalıcı olmasını amacıyla yapılan bir hizmet sürecidir.

 

Kelime bazlı seo, yani arama motorları optimizasyonu yaptırmadan önce, sitenizin ilk önce Seo optimizasyon ayarları yapılması, arama motorlarına uygun hala getirilmesi gerekiyor. Arama motorları kendilerini geliştirmekte ve her geçen gün algoritmaların da, değişimler yapmaktadırlar. Google bu konuda birinci sırada geliyor. Siteniz, belirlenen seo kriterlerini ne kadar  uyumlu halde ise, sıralanmasını istenilen kelimelerde o derece daha hızlı yükselişe geçer ve ilk sayfalarda yerini alır.

Arama motorlarında kelime bazlı yükselmek için, adwords sistemlerini kullanabilirsiniz fakat bu size ne kadar yararı olur ve sayfalarda kalıcı olmanızı sağlar diye düşünüyor iseniz, fazla düşünmenize gerek yok. Adwords sistemlerine ne kadar ücret yatırır ve tıklama başına ne kadar ücret verirseniz, yüklediğiniz kredi kadar, arama motorlarında listelenilir. Kredinizi bittiğinde listelemelerden çıkartılırsınız. Sürekli kredi yüklemek yani para yüklemek zorundasınız. Fakat, binlerce TL’nizi çöpe gitmemesi için sizlere bir önerimiz var. Kelime bazlı reklam çalışmalarımızda, sizleri istediğiniz ve olmanız gereken yerlerde sıralanmanız için, profesyonel çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler, garantili çalışmalardır.

Google’de sıralamada yükselmek ve Google’da birinci sayfada çıkmak istiyorsanız. Ucuz seo paketlerimiz ile uygun fiyatlarda, bizden alacağınız seo danışmanlığı hizmetiyle, kazançlı çıkabilirsiniz.

Seo paketlerimizi incelemek, detaylı bilgi almak için. Bu adresteki Seo Paketleri linkinden öğrenebilirsiniz, yada aşağıdaki formu kullanarak bize yazın, biz sizi arayalım.

 

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Aramamızı istediğiniz hizmeti seçiniz.

Geniş bilgi verebilir misiniz?